Urodziny w zakręcie

Zorganizuj z nami niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy. Zadbamy o wszystko od A do Z - od słodkiego poczęstunku po gry i zabawy ruchowe dostosowane do wieku i liczby uczestników. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne programy urodzinowe - sportowe, akrobatyczne, parkourowe oraz tenisowe. Każdy z wariantów zawsze staramy się spersonalizować, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. W sezonie zimowym przyjęcie odbywa się na krytym korcie tenisowym, a poczęstunek w budynku naszego klubu. W sezonie letnim, gdy pogoda dopisuje, zabawę przenosimy na zewnątrz, korzystając z dużego terenu i lasu, zaś poczęstunek organizujemy pod zadaszoną altaną. Wiemy jak zorganizować udane przyjęcie urodzinowe pełne atrakcji i śmiechu. Z nami nie ma mowy o nudzie!

Rodzaje urodzin

 • Parkourowe

  W programie: gry i zabawy Parkourowe, adaptacja do przeszkód Parkour, wyścigi rzędów, poznawanie podstawowych technik Parkour

 • Tenisowe

  W programie: gry i zabawy tenisowe, gry i zabawy z balonami, zadania zręcznościowe, tory przeszkód, olimpiada tenisowa. Zajęcia prowadzone są na krytym korcie tenisowym.

 • Akrobatyczne

  W programie: nauka podstawowych ćwiczeń z wykorzystaniem Aerial Silk, zabawy ruchowe, zabawy z wykorzystaniem muzyki. Zajęcia odbywają się w świetnie wyposażonej hali, o wysokości 9m! Zajęcia prowadzą wykfalifikowani i przeszkoleni Trenerzy oraz Instruktorzy akrobatyki powietrznej.

 • Sportowe

  W programie: kolorowy tor przeszkód, rzut do puszek, skoki w workach, turniej ringo, piłka nożna (opcjonalnie).

 • Survivalowo – Militarne

  Do wyboru program: survivalowy, militarny, survivalowo – militarny.

Oferta 2024r.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Zapisy

Tel: 532 498 559

Formularz urodzinowy
  Gwarantowana rezerwacja urodzin następuję po potwierdzeniu terminu oraz wpłacie zaliczki.

  Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją terminu.
  <<< Galeria zdjęć urodziny >>>
  Powrót